20травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Правоохоронці Кіровоградщини затримали подружжя наркозбувачів

КРИМІНАЛ

Правоохоронці Кіровоградщини затримали подружжя наркозбувачів

1 1535

Працівники управління боротьби з наркозлочинністю в Кіровоградській області ДБН НП України отримали інформацію, що мешканці Кропивницького збувають наркотики, яка у ході відпрацювання знайшла підтвердження.

4 9235786

Оперативниками УБН спільно з Кропивницьким районним управлінням поліції області та Управлінням Служби безпеки України в області, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, затримано двох місцевих жителів після отримання ними посилки з психотропною речовиною вагою близько 2 кілограмів.

У подальшому під час проведення обшуку за місцем проживання подружжя правоохоронці виявили та вилучили наркотичні засоби і психотропні речовини, розфасовані до понад 300 zip-пакетів, обмотаних ізолюючою стрічкою – так звані «закладки» та ємність із канабісом.

Вага вилучених наркозасобів становить понад пів кілограма, «психотропів» – понад 260 грамів.

Також було вилучено електронні ваги та порожні zip-пакети для фасування наркотиків у кількості близько 5 тисяч штук.

Вилучене направлено на проведення експертизи до Кіровоградського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Осіб затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Розслідування проводиться у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

 За матеріалами управління боротьби з наркозлочинністю
в області ДБН Національної поліції України