20травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині суд позбавив посадовицю доходу, отриманого під час виборчих перегонів

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині суд позбавив посадовицю доходу, отриманого під час виборчих перегонів

26 2Інспекторку державної установи «Кропивницький слідчий ізолятор», яка порушила обмеження щодо сумісництва, визначені Законом України «Про запобігання корупції» та виконувала оплачувану діяльність як член виборчої комісії, суд визнав винною у вчиненні адміністративного правопорушення.

Про це інформує пресслужба прокуратури Кіровоградської області.

Працівниця слідчого ізолятору, будучи особою рядового і начальницького складу державної кримінально-виконавчої служби, на яку поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», здійснювала оплачувану діяльність як член виборчої комісії з позачергових виборів народних депутатів України одного з територіальних виборчих округів дільничної виборчої комісії.

Своїми діями інспекторка порушила вимоги статті 25 Закону України «Про запобігання корупції» щодо заборони займатися іншою оплачуваною (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту) або підприємницькою діяльністю.

Прокурором у суді надано беззаперечні докази сумісництва працівниці державної кримінально-виконавчої служби, які підтверджують її вину у вчиненні пов’язаного з корупцією адміністративного правопорушення.

Рішенням суду на інспекторку накладено штраф у розмірі трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 5100 гривень, з конфіскацією отриманого доходу від діяльності у виборчій комісії.

Рішення суду набрало законної сили.