30травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині 28 особам правоохоронці повідомили про підозру

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині 28 особам правоохоронці повідомили про підозру

16nZDbrTl98EMir0cxx.r575x340

На Кіровоградщині правоохоронці розпочали 81 кримінальне провадження за ст. 310 Кримінального кодексу України.

За посів або вирощування снотворного маку чи конопель 28 особам вже повідомили про підозру, повідомили в управлінні боротьби з наркозлочинністю в Кіровоградській області Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України.

За виявленими адміністративними правопорушеннями відносно 11 осіб складено 13 протоколів за ст. 106-1 та 106-2 КУпАП.

У результаті вжитих заходів вилучено та знищено понад 16,5 тисячі нарковмісних рослин.

Довідково: на території області триває комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою "Мак", спрямованих на виявлення та знищення незаконних насаджень маку і конопель, перекриття каналів надходження наркозасобів до споживачів та недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження.

Правоохоронці закликають громадян повідомляти інформацію про наркозлочини до управління боротьби з наркозлочинністю в області ДБН Нацполіції України за телефоном гарячої лінії +380502488581 або до чат-боту у месенджері Телеграм за посиланням – http://t.me/AntiDrugKrop_Bot .

Також інформацію можна надати в особисті повідомлення адміністратору групи комунікації поліції та громади «Безпечне місто» - https://t.me/joinchat/WFDNMUScH-N3C2iL , чи звернувшись за номером «102».