20травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині посадовій особі повідомили про підозру у зловживанні повноваженнями

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині посадовій особі повідомили про підозру у зловживанні повноваженнями

20 03 316 210 120

Cлідчі відділу поліції № 1 Знам'янки за процесуального керівництва окружної прокуратури, проводять розслідування за фактом зловживання повноваженнями.

Встановлено, що державний реєстратор центру надання адміністративних послуг однієї з сільських рад Знам'янської громади вчинив несанкціоновані дії у Державному реєстрі, що заподіяли значну шкоду, інформує Нацполіція в області.

Посадовець змінив інформацію та вніс реєстраційні відомості щодо набуття права власності на земельну ділянку площею 54 гектари, яка розташована на території Компаніївської громади, іншим власником.

У результаті протиправних дій державі завдано збитків на майже 1,7 млн гривень.

Особі повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 362 Кримінального кодексу України «Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї» та ч. 3 ст. 365-2 КК України «Зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги».

Санкцією статті передбачено покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна або без такої.