18квітня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ У Світловодську під підозрою посадовці міської ради та підрядник

КРИМІНАЛ

У Світловодську під підозрою посадовці міської ради та підрядник

359748624 588672123440827 2345625202088712741 n

Керівнику одного з управлінь Світловодської міської ради, інженеру-техніку управління та підряднику повідомили про підозру у зловживанні, службовому підробленні та привласненні коштів під час ремонту спортивного майданчика у парку відпочинку.

За даними слідства, наприкінці 2021 року згадане управління уклало договір на закупівлю спортивної споруди для занять екстремальним спортом у парку, інформує пресслужба прокуратури області.

Для її монтажу виникла потреба у ремонті асфальтного покриття. За рахунок коштів, зібраних підприємцями та небайдужими жителями міста, покриття спортмайданчика облаштували власними силами.

Незважаючи на це, посадовцем до керівництва органу місцевого самоврядування було скеровано листа про виділення коштів на ремонтні роботи. У результаті на ці потреби з місцевого бюджету виділено понад 355 тис гривень.

Керівник управління залучив свого підлеглого до забезпечення перемоги визначеного підприємства у тендері та укладанні з ним договору на проведення робіт, які вже виконано у повному обсязі. Внаслідок чого підряднику безпідставно було перераховано бюджетні кошти.

Керівник вказаного управління є депутатом міської ради і брав участь у голосуванні за виділення коштів на облаштування спортивного майданчика.

За процесуального керівництва прокурорів Олександрійської окружної прокуратури усім трьом фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозру: керівнику управління за ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) КК України, інженеру – за ч. 2 ст.364 та підряднику – за ч.1 ст.366 та ч.4 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Триває слідство.