18квітня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Підозрюваному у хабарництві кропивницькому адвокатові обрали запобіжний захід

КРИМІНАЛ

Підозрюваному у хабарництві кропивницькому адвокатові обрали запобіжний захід

63ad4eb09dc4b18f

У кропивницькому Ленінському районному суді обрали запобіжний захід адвокату, якого підозрюють у спробі дати хабар.

Підозрюваний, за матеріалами слідства, запропонував тисячу доларів США керівнику кропивницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону за переведення солдата військової частини з Миколаєва у Кропивницький, повідомили на Суспільному.

Підозрюваний попросив не називати його ім’я, прізвище та не показувати обличчя.

Адвоката підозрюють за частиною 3 статті 369 "Це надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище", зазначив прокурор Андрій Коцюба. 

"Для вирішення питання на користь третіх осіб адвокат, діючи умисне, протиправно, усвідомлюючи наслідки своїх дій, знаходячись на території біля будівлі спецпрокуратури, надав прокурору-керівнику неправомірну вигоду у розмірі тисячу доларів США", –  сказав він у залі суду.

Коли після засідання журналісти Суспільного запитали в прокурора подробиці затримання, Андрій Коцюба послався на таємницю досудового розслідування і деталі не розповів.

Прокурор просив суд обрати для підозрюваного запобіжний – тримання під вартою з можливістю внесення застави.

У підозрюваного – два захисники. Вадим Сенін просив про запобіжний захід, не пов'язаний з триманням під вартою. Захисник Андрій Івашківський сказав: у підозрі відсутнє посилання на обставини, які підзахисний перед цим виклав у поясненнях.

Вислухавши сторони, суддя Леонід Плохотніченко ухвалив рішення обрати запобіжний захід тримання під вартою на 60 діб з можливістю внести заставу.