30травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ За сексуальне насильство щодо восьмирічної дитини засудили 22-річного мешканця Кропивницького

КРИМІНАЛ

За сексуальне насильство щодо восьмирічної дитини засудили 22-річного мешканця Кропивницького

4OiM8fcS4

За послідовної позиції ювенальних прокурорів Кропивницької окружної прокуратури 22-річного мешканця Кропивницького району визнано винним у насильницьких діях сексуального характеру та розпусті щодо малолітньої дівчинки (ч.3,4 ст.153, ч.2 ст.156 КК України).

Вирок суду – вісім років позбавлення волі, повідомили в обласній прокуратурі.

"Прокурори під час судових слухань справи довели, що засуджений неодноразово вчиняв низку злочинів сексуального характеру по відношенню до малолітньої дівчинки. Мова йде про розпустні дії та насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом. Чоловік був рідним братом співмешканця матері дитини і спільно з ними проживав. Це відбувалось у той час коли батьки просили його пригледіти за дівчинкою, залишаючи їх дома без нагляду", – йдеться в повідомленні.

Подія мала місце в одному із сіл Кропивницького району Кіровоградщини. Вперше сексуальний злочин щодо малолітньої засуджений вчинив у серпні 2018 року, а потім – упродовж лютого-червня 2022 року.

Суд при ухваленні рішення по справі врахував усі надані ювенальним прокурором безальтернативні докази вини обвинуваченого та призначив обвинуваченому покарання у вигляді восьми років ув’язнення.