20травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Суддю Кропивницького апеляційного суду викрили на проханні неправомірної вигоди

КРИМІНАЛ

Суддю Кропивницького апеляційного суду викрили на проханні неправомірної вигоди

facebook s1 1

НАБУ і САП спільно з УСБУ в Кіровоградській області та ДСР в Кіровоградській області Нацполіції викрили суддю Кропивницького апеляційного суду на проханні неправомірної вигоди за ухвалення пом'якшувального вироку стосовно винуватця смертельного ДТП.

За даними слідства, суддя через посередника висловив прохання надати йому неправомірну вигоду у розмірі 10,5 тисячі доларів США за зміну вироку суду першої інстанції та призначення умовного покарання стосовно особи, яка спричинила ДТП зі смертю особи. З метою приховання своєї причетності до вчинення злочину, суддя доручив посереднику як отримання неправомірної вигоди, так і її зберігання. 

Колегія суддів Кропивницького апеляційного суду залишила вирок суду першої інстанції без змін та призначила винуватцю покарання у виді позбавлення волі. Оскільки суддя не зміг забезпечити виконання своєї обіцянки, більшу частину неправомірної вигоди повернули.

Під час обшуку за місцем проживання посередника детективи виявили залишок незаконно одержаних грошових коштів у сумі 450 дол. США.

Судді повідомлено про підозру за ч. 3 ст 368, а його спільнику – за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368.

Нині вирішують питання щодо обрання підозрюваним запобіжного заходу.