16червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Апеляційний суд відсторонив від посади головну освітянку Кропивницького

КРИМІНАЛ

Апеляційний суд відсторонив від посади головну освітянку Кропивницького

29 1

Кропивницький апеляційний суд розглянув апеляційні скарги Кропивницької окружної прокуратури на заходи забезпечення у кримінальному провадженні та відсторонив від займаної посади очільницю міського управління освіти на час досудового розслідування.

 Також підозрюваній судом обрано запобіжний захід у вигляді застави – 107 600 гривень.

Сьогодні, 7 грудня, апеляційний суд розгляне апеляційну скаргу прокуратури щодо іншої фігурантки цієї справи – підлеглої працівниці управління.

Довідково: начальниця управління освіти та працівниця бухгалтерії підозрюється у зловживанні службовим становищем, що завдало шкоди громаді Кропивницького більш ніж на пів мільйона гривень. Кримінальне провадження відкрито за ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 364 КК України). Підозрювані, за попередньою змовою, діючи в інтересах приватної структури - постачальника електроенергії, включили до оплати, та за кошти місцевого бюджету здійснили оплату електроенергії, яка фактично не була спожита закладами освіти міста.

Прокуратура клопотала про обрання запобіжного заходу та відсторонення посадовців від посад. Проте Кіровський районний суд клопотання не задовольнив. Прокурори оскаржили це рішення в апеляції.