29лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині правоохоронці затримали службовця за одержання 2000 доларів США неправомірної вигоди

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині правоохоронці затримали службовця за одержання 2000 доларів США неправомірної вигоди

420022512 688938003414238 8228365134448403609 n

Підозрюваний вимагав хабар за укладання договору оренди приміщення коледжу.

Ціна «питання» оренди державного приміщення 2 тис доларів США. Наразі фігуранта затримано, повідомили в обласній прокуратурі.

"За процесуального керівництва прокурорів Олександрійської окружної прокуратури повідомлено про підозру у корупційному злочині службовій особі аграрного коледжу Кіровоградщини (ч.3 ст.368 КК України).

За даними слідства, підозрюваний вимагав та отримав від місцевого підприємця неправомірну вигоду у розмірі 2 тис доларів США. Працівник Олександрійського коледжу, що є структурним підрозділом Білоцерківського національного аграрного університету, за неправомірну вигоду обіцяв позитивно вирішити питання щодо укладання договору оренди приміщень цього навчального закладу. Йдеться про цокольний поверх гуртожитка, який надавали в оренду під підприємництво", – йдеться в повідомленні.

Неправомірну вигоду отримував у два транші. Затримали його на місці злочину, під час отримання другої частини коштів у сумі 1 тис доларів США.

Прокурори уже скерували до суду клопотання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу тримання під вартою.

Триває слідство, у рамках якого буде надано правову оцінку й іншим посадовим особам, які можуть бути причетними до злочину.

Досудове розслідування здійснює Олександрійський РВП ГУНП в Кіровоградській області, оперативний супровід – УСБУ в Кіровоградській області.