23липня2024

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ За фактом зловживання службовим становищем: судитимуть колишнього чиновника Кіровоградської облдержадміністрації

КРИМІНАЛ

За фактом зловживання службовим становищем: судитимуть колишнього чиновника Кіровоградської облдержадміністрації

20 04 216

Колишньому посадовцю ОДА слідство інкримінує зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Прокурори Кіровоградської обласної прокуратури, повідомили у відомчій пресслужбі, скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього заступника керівника управління Кіровоградської ОДА за фактом зловживання службовим становищем (ч.2 ст.364 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що за обвинуваченим був закріплений об’єкт з реконструкції комплексу гідрогеологічних свердловин для оцінки запасів підземних вод Лозуватської дільниці Долинського водозабору. Колишній посадовець, який на той час обіймав посаду заступника керівника одного із управлінь облдержадміністрації, контролював здійснення підрядником на обʼєкті будівельно-монтажних робіт.

Обвинувачений, достовірно знаючи, що підрядник включив до звітної документації роботи, не передбачені проектно-кошторисною документацією, підписав в його інтересах акти виконаних робіт. Відтак підрядник протиправно отримав з бюджету 1,2 млн гривень.

Подальшу долю обвинуваченого визначить суд. Згідно з санкцією статті йому загрожує до 6 років позбавлення волі.

Досудове розслідування здійснює ГУНП в області, оперативний супровід – УСР.