23липня2024

ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Судитимуть посадовця ДСНС Кіровоградщини, який за хабар обіцяв працевлаштування (ФОТО)

КРИМІНАЛ

Судитимуть посадовця ДСНС Кіровоградщини, який за хабар обіцяв працевлаштування (ФОТО)

33591563847 n

За неправомірну вигоду у сумі 2200 доларів США обвинувачений намагався працевлаштувати знайомого на роботу до одного із структурних підрозділів Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області.

Прокурори Кіровоградської обласної прокуратури, повідомили у відомчій пресслужбі, затвердили та скерували до суду обвинувальний акт стосовно начальника караулу державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС у Кіровоградській області за зловживання впливом (ч.2 ст. 369-2 КК України).

За даними слідства майор служби цивільного захисту здійснив пропозицію особі, що за неправомірну вигоду у сумі 2200 доларів здійснить вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, щодо його працевлаштування до одного із підрозділів ДСНС в області.

Неправомірну вигоду посадовець отримував у кілька траншів. У вересні 2023 року правоохоронці задокументували отримання ним частини від обумовленої суми неправомірної вигоди, а також необхідний для працевлаштування пакет документів, а за два місяці, коли він отримував другу частину коштів у сумі 1500 доларів, затримали.

Досудове розслідування здійснює ДБР, оперативний супровід – УСБУ в області.