16липня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині довічно позбавили волі чоловіка, який живцем спалив дружину

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині довічно позбавили волі чоловіка, який живцем спалив дружину

424599466 705472458427459 6043040297253745646 n 

Кропивницький апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу засудженого та його захисника, які просили нового судового розгляду справи.

За принципової позиції прокурорів Кіровоградської обласної прокуратури найвищу міру покарання - довічне ув’язнення залишено без змін для мешканця Знам’янського району, який з особливою жорстокістю позбавив життя власну дружину – облив її бензином та підпалив живцем (п.4 ч.2 ст.115 КК України).

Тобто рішення Знам’янського міськрайонного суду від 27 липня 2023 року залишено без змін.

Прокурор під час судових слухань у суді першої та апеляційної інстанції довів умисність дій засудженого, особливу жорстокість та цинізм цього злочину. Суду було надано беззаперечні докази винуватості чоловіка, які судовими інстанціями були повністю підтримані та враховані.

Засуджений же під час судових засідань, незважаючи на наявність беззаперечних доказів його вини, не розкаявся у вчиненому, вказував на свою невинуватість та намагався перекласти провину за все, що сталося, на потерпілу жінку.

Обставини справи:

Подія сталася у листопаді 2018 року у селі Цибулеве Знам’янського району Кіровоградщини.

Між подружжям того дня виник конфлікт, у розпал якого чоловік схопив ємність з бензином, вилив його на потерпілу та підпалив. Жінка, обійнята вогнем, вибігла з подвір’я на вулицю, де їй надали допомогу сусіди. У результаті її тіло зазнало більше 70% опіків. Травми виявилися не сумісними із життям. Потерпіла померла в лікарні за кілька днів після події.