18квітня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині повідомили про підозру постачальнику бензогенераторів

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині повідомили про підозру постачальнику бензогенераторів

2bca81bba8dc1099f0e3b9aed6cadc33

Наприкінці 2022 року він поставив 14 бензогенераторів для шкіл та дитячих садків Знам’янщини.

Обвинувальний акт стосовно керівника місцевого відділу освіти, яка була відповідальна за вказану держзакупівлю, наразі перебуває на судовому розгляді.

За процесуального керівництва Знам’янської окружної прокуратури повідомлено про підозру директору товариства за фактом заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення (ч.4 ст.191, ч.1 ст.366 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний уклав з відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Знам’янської міської ради договір про закупівлю 14 бензогенераторів для потреб навчальних закладів міста.

Слідчі з’ясували, що підприємство підозрюваного не спеціалізувалось на торгівлі цим товаром. Відповідно придбані освітянами генератори не відповідали умовам заявлених в договорі закупівлі, - ані їх технічним та якісним характеристикам, ані гарантіям експлуатації.

Крім того, ціна на аналогічні генератори на ринку була значно нижчою, ніж передбачено договором. Достовірно знаючи про це, підприємець вніс до офіційних документів дані щодо поставки саме тих генераторів, які передбачені специфікацією до договору.У подальшому заволодів  понад 800 тисяч гривень, отриманими ним із місцевого бюджету.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими СВ ВП № 1 (м.Знам’янка) Кропивницького РУП ГУНП у Кіровоградській області.

Світлина – ілюстративна