30травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ На Кіровоградщині до суду скерували обвинувальний акт стосовно директора та юриста аграрного фахового коледжу

КРИМІНАЛ

На Кіровоградщині до суду скерували обвинувальний акт стосовно директора та юриста аграрного фахового коледжу

436425789 741686158139422 927325078244392961 n

Прокурори Олександрійської окружної прокуратури затвердили та скерували до суду обвинувальний акт стосовно директора і юриста Олександрійського аграрного фахового коледжу за фактом одержання неправомірної вигоди та складання й видачу завідомо неправдивих офіційних документів (ч.3 ст.368, ч.2 ст.28, ч.1 ст.366 КК України).

Обвинувачені вимагали та отримали від місцевого підприємця неправомірну вигоду у розмірі дві тисячі доларів США, повідомили в обласній прокуратурі.

"Директор і юрисконсульт, діючи за попередньою змовою, за вказану суму обіцяли позитивно вирішити питання укладання договору оренди приміщення навчального закладу. Для цього ними було виготовлено підробний договір найму разом з додатками «акту прийому-передачі» державної будівлі, що надавав право використовувати нежитлове приміщення гуртожитку, як житлове.

Юриста затримали на місці злочину на початку цього року під час отримання другої частини коштів у сумі 1 тис доларів США. Поряд з цим кошти з першого траншу знайдені під час обшуку за місцем мешкання директора", – йдеться в повідомленні.

Фігурантам загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з позбавленням права займати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Досудове розслідування здійснює Олександрійський РВП ГУНП в області, оперативний супровід – УСБУ в області.