21січня2019

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КРИМІНАЛ Вандала, який зруйнував майже півсотні могил, – до відповідальності

КРИМІНАЛ

Вандала, який зруйнував майже півсотні могил, – до відповідальності

За продаж металевих конструкцій, викрадених із місць поховань, 27-річний місцевий мешканець виручив кілька тисяч гривень.

 13906 8До Кропивницького відділу поліції надійшла низка повідомлень про те, що на одному з місцевих кладовищ невідома особа пошкоджує могили, поінформували у відомчій прес-службі.

«У ході розшукових заходів дільничні офіцери поліції встановили особу зловмисника та його місцезнаходження. Протягом двох тижнів чоловік зруйнував 46 могил. Металеві фрагменти огорожі чоловік вивозив на винайманому транспортному засобі та у подальшому здав на металобрухт. За продаж металевих конструкцій злодій отримав близько 4 тисяч гривень. Наразі вирішується питання про оголошення йому підозри у вчиненні кримінального правопорушення,  передбаченого ч. 1  ст. 297 Кримінального кодексу України (наруга над могилою)», – повідомив т. в. о. начальника Кропивницького ВП ГУНП в області Дмитро Кравченко

Зловмисника, який уже притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння пограбування, очікує покарання у вигляді штрафу, або ж позбавлення волі строком до 3 років.