25лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Талановитий знам’янчанин Андрій Скалкович потрапив до команди Тіни Кароль

КУЛЬТУРА

Талановитий знам’янчанин Андрій Скалкович потрапив до команди Тіни Кароль

Учора, 20 січня, у ефірі канала 1+1 Андрій Хайат, більш відомий знам’янчанам як Андрій Скалкович виконав українську народну пісню “В кінці греблі шумлять верби” на сліпих прослуховуваннях в 1 випуску 9 сезону Голосу країни та вразив всіх своїм співом.

77773023673

До нього розвернулись усі чотири крісла суддів проекту. Якою ж була музична історія Андрія у рідній Знам’янці, інформує komora.info

« Я пригадую Андрія змалечку: від першого класу музичної школи і до останнього він ходив і завжди співав,  і не тільки на уроках, а й у коридорі. Учнем музичної школи Андрій став у 2004 році одразу з 1 вересня, вже тоді в ньому ми помітили талант.  Його перша вчителька по класу акордеону Ірина Павлівна Швиндіна 5 років викладала йому майстерність, потім 3 роки цим займалась Світлана Миколаївна Шеремет. Протягом 8 років навчання Андрій зарекомендував себе як дуже здібна і творча дитина, адже вже з другого класу ставав постійним переможцем обласного конкурсу «Паросток», з часом він підкорив і всеукраїнський рівень та всеукраїнський конкурс «Провесінь».  Навіть вже після закінчення музичної школи, у 2012 році, так було, що Андрій не раз брав уроки з вокалу у Діни Олексіївни Малініної.  Дуже радіємо за свого вихованця і бажаємо всім колективом йому успіхів і подальших злетів», розповів директор музичної школи ім. Лисенка Сергій Івасенко.

Раніше Андрійн неодноразово брав участь у різних музичних міських заходах.

Про свій виступ Андрій Хайат сказав: ”Я надихаюсь українським фольклором. Пісня, з якою я сьогодні виходжу на цю сцену, вона створювалася ще за часів Київської Русі. І для мене важливо, як глядач сприйме цю пісню тому, що вона була зовсім перероблена на інший лад. Я дозволив собі її змінити, саме так, як я її відчуваю. Я вважаю, що українська пісня повинна звучати не в якихось стандартних канонах, а більш багатоформатному”.

Надалі участь  у шоу Андрій продовжить у команді Тіни Кароль, яку він сам обрав, як тренерку.

Фото – звдси