20травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА У художньому музеї Кропивницького відкрилася виставка казкового дитинства (ФОТО)

КУЛЬТУРА

У художньому музеї Кропивницького відкрилася виставка казкового дитинства (ФОТО)

Вчора, 30 жовтня, в обласному художньому музеї Кропивницького відкрилася виставка дитячих робіт.

31 14

Цю подію приурочили до триріччя альмаматері юних митців обласного центру арт-студії «Совушка».

31 16

31 12

Уже третій рік поспіль осінньої пори ця творча майстерня підсумовує надбання та досягнення і презентує шедеври своїх вихованців.

«Ми святкуємо лише три роки, а в мене таке враження, що «Совушка» була завжди. За цей рік ми дуже сильно змінилися, виросли, наша команда збільшилася, а наші «совенята» подорослішали. Наша вікова категорія вже не обмежується лише дітьми, адже майстеркласи відвідують люди усіх вікових категорій. І ми цим дуже пишаємося», – розповіла про успіхи колективу керівниця та засновниця арт-студії Тетяна Стороженко.

31 11

Цьогоріч на виставці представили понад сотню робіт. На деякий час зала художнього музею перетворилася на справжній казковий світ, у якому мешкають принцеси, єдинороги, дракони, фламінго, котики, собачки. І серед них – жодного похмурого малюнка. Кожна робота випромінює любов, радість і щастя.

31 15

«Дорогі наші совенята, творіть, малюйте, несіть у цей світ свій позитивний настрій, розмалюйте його різними фарбами, аби він був сповненим радості й любові. А ми вам в цьому допоможемо», – привітала дітей помічниця та порадниця наймолодших вихованців Совушка Наталія.

Найочікуванішим для усіх вихованців студії стало вручення іменних дипломів та талісманів студії, отримуючи які, вони цього вечора, багато хто вперше, відчули себе справжніми художниками.

31 4

31 6

31 9

31 13

31 17

31 7

31 8

Читайте також: Арт-студія «Совушка» святкує свій перший день народження (ФОТО)

Казкові мрії маленьких «совенят» здійснюються у Кропивницькому