29травня2020

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Кропивницький збагатився ще однією окрасою міста (ФОТО)

КУЛЬТУРА

Кропивницький збагатився ще однією окрасою міста (ФОТО)

26726 1200x800 2

Реконструкцію парку Перемоги у Кропивницькому розпочали в березні минулого року.

Замовником робіт виступило головне управління ЖКГ міської ради, а  виконується реконструкція парку за рахунок коштів субвенції з державного бюджету. Кошторис проєкту  складає близько  38 мільйонів гривень.

26725 1200x800 2

У парку вже облаштували пішохідні доріжки, відновили сходи, встановили лавки та сміттярки, виконали озеленення і освітлення території. Сьогодні підрядники продовжують реконструкцію і в знак поваги до міста та його жителів кілька тижнів тому презентували декоративну  арку, яку містяни вже облюбували для фотосесій.

А нині зробили ще один подарунок: встановили ще одну фотозону – місток для шанувальників гарних світлин. Незабаром під цим містком, запевняють будівельники, буде об лаштована невеличка штучна водойма.

За словами заступниці начальниці ГУ ЖКГ міської ради Юлії Яндович, роботи з реконструкції парку триватимуть ще кілька місяців, адже заплановано  ще чимало.

26728 1200x800 2

"Уже незабаром тут з’являться камери відеоспостереження. І ми одразу встановимо в парку дитячі майданчики. Територію під них уже облаштували. Також у парку будуть футбольне поле, волейбольний та тенісний майданчики. Обов’язково збудуємо громадську вбиральню. На території парку працюватимуть фонтанчики питної води. Переконана, це буде чудове місце для сімейного відпочинку", – зазначила Юлія Яндович. 

Повне завершення реконструкції парку, за сприятливих обставин, планують до Дня міста.