10липня2020

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Кропивницький: у свій день народження найромантичніший скрипаль України подарує шанувальникам концерт (ФОТО)

КУЛЬТУРА

Кропивницький: у свій день народження найромантичніший скрипаль України подарує шанувальникам концерт (ФОТО)

100955110 3326997673997492 7396598059318116352 n

Соцмережі відомого скрипаля Святослава Кондратіва, як і будь якої іншої зірки шоу-бізнесу наповнені яскравими світлинами та відео з концертів, зйомок та подорожей.

100570181 610628169543899 1740363616407781376 n

Як для традиційного скрипаля, у тому розумінні, до якого ми всі звикли, на світлинах Артиста немає класичних академічних залів, а самого Маестро Ви не побачите в чорному смокінгу, метелику та білій сорочці. Шанувальники Святослава Кондратіва, які вже неодноразово відвідували його концерти знають, що їх улюбленець виходить на сцену у джинсах, футболці або туніці. За його спиною обов’язково великий екран, на якому глядачі бачать чудові пейзажі з кліпів, які він знімає в найдивовижніших куточках світу. Поряд – клавіші, ударні, гітара, бас-гітара. Так, саме ті інструменти, які ми звикли бачити у складі будь якого сучасного рок чи поп гурту. А ще на концертах Артиста  – потужний якісний звук та  сучасне динамічне світло.

Його називають Першою скрипкою  та Найромантичнішим скрипалем України. І ці звання належать йому по праву. Адже Святослав Кондратів та його проект #СвітОчимаСкрипаля є на сьогодні єдиним авторським скрипковим проектом в українському шоу-бізнесі. Колись критики його назвуть першим музикантом в Україні, який вивів традиційну академічну скрипку на сучасну сцену та показав її у зовсім іншому амплуа.

Виявляється, що Королева музики  в руках Маестро чудово “качає” під сучасні біти, їй підвладні різноманітні стилі, під неї можна танцювати на великих фестивалях та Днях міст.

На сцені Святослав Кондратів – справжній маг! Він один із тих небагатьох музикантів, яким вдається  утримувати увагу свого глядача з перших і до останніх хвилин концерту. В цьому мали змогу переконатися прихильники інструментальної музики, і власне, скрипки, яким пощастило відвідати його концерти. А їх за неповних 3 роки Артист разом зі своїм бендом дав вже більше 200! Про своє захоплення та любов шанувальники Маестро пишуть у численних коментарях на офіційній сторінці Святослава Кондратіва у фейсбук, де вже, до речі, більше 50 тис підписників, що теж є своєрідним рекордом серед українських музикантів-інструменталістів. Його музику називають божественною, а про мелодії говорять, що вони лікують душу.

15 main v1590147197

Протягом двох місяців, коли країна знаходилась на карантині, Артист підтримував своїх шанувальників, започаткувавши серію безкоштовних онлайн виступів під назвою «Вечірня кава з Маестро» кожного недільного вечора. Подія мала неабияку популярність! Глядачі не переставали захоплюватись харизмою, справжністю та неперевершеною майстерністю Маестро і  в черговий раз просили заграти композиції, які вже стали справжніми хітами.

«Дорогі друзі! Я вам безмежно вдячний за підтримку та любов! Читаючи Ваші коментарі, я немов спілкуюсь з кожним, бачу Ваші очі і відчуваю те тепло та щирість, яку Ви мені передаєте. Сьогодні дійсно, у нас з Вами непрості та незрозумілі часи. Як і інші артисти, я не знаю, коли матиму змогу побачити Вас знову і розказати Вам зі сцени про свою любов. Але завдяки сучасним технологіям, у нас з Вами є шанс отримати таку можливість онлайн. Це чудова нагода саме для тих, хто не мав змоги відвідати виступ в концертній залі під час наших Всеукраїнських турів, або живе в тих країнах, містах і містечках, до яких ми не маємо можливості доїхати.

Зараз я як спортсмен тримаю форму, бо гра на скрипці, чесно скажу, робота надскладна. Мені самому цікаво пригадати ті композиції, які стали моєю візитною карточкою. Адже кожного разу, з кожним новим туром, а їх у нас вже було 4, намагаюсь підготувати для Вас нову програму.

Тож, запрошую Вас всіх щиро! Завітайте на “Мій День!” та відсвяткуємо його разом!”,  – звернувся віртуоз до всіх, хто цінує його талант.

https://www.facebook.com/ViKingViolinKing/videos/243596380076090/

Тож, 31 травня, на прохання своїх шанувальників та на честь свого свята – Дня народження,  Святослав Кондратів  дає великий онлайн-концерт! Обіцяє, що виконає всі свої композиції, які давно не звучали на його концертах: «Дорога в дюнах, «Метеора», «Лєгзіра», «Гоп ца ца»,  та багато інших.

Долучитися до події можна за посиланням: https://bit.ly/2LzutDn