18вересня2020

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Чому правоохоронці Кропивницького ігнорують вказівки міського голови

КУЛЬТУРА

Чому правоохоронці Кропивницького ігнорують вказівки міського голови

14 7Сьогодні, 14 вересня, у міській раді Кропивницького пройшла щопонеділкова апаратна нарада міського голови за участі виконавчих органів та підрозділів міста.

Але Андрій Райкович чомусь не побачив представників поліції, на необхідності присутності яких очільник обласного центру неодноразово наголошував раніше.

«Запитайте керівництво: чому йде ігнорування і невиконання звернень міського голови? Я просив виставити пост біля нового автовокзалу, щоб унеможливити рух великовагового транспорту по вулиці Полтавській. Це не поточний, а капітальний ремонт. Уже позбивані нові бордюри, адже машини не можуть роз’їхатися. Мені що, одноосібно прийняти рішення і перекривати повністю рух, аби будівельники змогли якісно виконати свою роботу?», – зазначив посадовець.

Він також просив передати правоохоронцям, аби ті мали на постійному особистому контролі освітні та медичні заклади міста та детальніше підійшли до організації планів щодо святкування Дня міста.

«Аби не створили проблему, яка буде ложкою дьогтю в діжці з медом. Ми повинні єднатися однією ідеєю – поважати 266-річну історію розвитку Кропивницького, дбати про його традиції та людей, які тут живуть», – наголосив Андрій Райкович.

Читайте також: