02жовтня2022

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА У Кропивницькому, Ірпені та Києві відкривають групи з джиу-джитсу

КУЛЬТУРА

У Кропивницькому, Ірпені та Києві відкривають групи з джиу-джитсу

307078606 459455892868414 7588094945918628565 n 1

Триває набір у групи з джиу-джитсу в Кропивницькому, Києві та Ірпені.

Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці керівник спортивного клубу "Борець" Євген Скирда.

Заодно він додав інформацію про користь джиу-джитсу для дітей.

Самозахист

Джиу-джитсу це гарна форма самозахисту. Чому важливо навчитися захищати себе? Хоча багатьох фізичних сварок можна уникнути, деяких просто неможливо. Булінг, а особливо кібер-булінг, став справжньою проблемою для багатьох дітей і ускладнює бажання ходити до школи чи брати участь у позашкільних заходах. Навички самозахисту можуть не тільки захистити дітей у разі фізичної сутички, але вони також можуть надати дітям впевненості, щоб уникнути таких ситуацій. Хоча було б чудово, якби дітям ніколи не доводилося захищатися, наявність навичок для цього принесе їм величезну користь.

Розвиток соціальних навичок

Бути частиною групи, яка прагне до спільної мети, є одним із найкращих способів розвинути кращі соціальні навички. Джиу-джитсу вимагає спілкування та співпраці між партнерами. Якби у нас не було партнерів, тренувати джиу-джитсу було б неможливо. Раннє знайомство дітей з іншими дітьми, близькими до їхнього віку, має важливе значення для загального здоров’я та благополуччя. Тренуючи джиу-джитсу, діти неодноразово опиняються в ситуаціях, коли їм доводиться працювати разом, виконуючи розминку, вправи та спаринги. Побудова кращих комунікаційних і соціальних навичок принесе користь дітям у кожному аспекті їхнього життя.

Формування лідерських якостей

Діти, які мають більше досвіду в джиу-джитсу, часто будуть партнерами з новим членом групи під час тренувального процесу. Це дозволить більш досвідченому практикуючому скеровувати новачка та дасть йому можливість почуватися комфортніше в групі. Бути лідером означає допомагати оточуючим. Чим краще хтось розбирається в джиу-джитсу, тим більше можливостей у нього чи неї буде допомагати оточуючим.

Формування здорових звичок

Фізичні вправи та правильні харчові звички необхідні для довгого та благополучного життя. Чим раніше ці звички вкоренилися в людині, тим більша ймовірність, що вони залишиться з нею на все життя. Джиу-джитсу є неймовірним інструментом для формування здорових звичок. Оскільки це мистецтво є настільки технічним, навчання йому часто здається таким же розумовим, як і фізичним, що часто змушує практикуючих забувати, що вони навіть фізично тренуються. Таке поєднання розумових і фізичних вправ бадьорить і спонукає практикуючих повертатися за новими знаннями. На додаток до фізичних вправ, джиу-джитсу також корисно для формування кращих харчових звичок. Діти швидко дізнаються, що якщо вони належним чином живлять своє тіло, вони почуваються краще під час тренувань і можуть тренуватися частіше.

Менше екранного часу

Сьогодні часто важко проводити менше часу перед екраном, незалежно від вашого віку. Маючи необмежений доступ до розваг і роботи, ми проводимо перед екранами більше часу, ніж будь-коли. Планування часу поза нашими пристроями часто є найкращим способом гарантувати, що ми залишаємось активними та витрачаємо менше часу на безглузді розваги. Заняття з джиу-джитсу зазвичай тривають від однієї до двох годин і змушують дітей займатися спортом, працювати над своїми навичками спілкування та триматися подалі від своїх пристроїв.

Подробиці щодо запису на заняття – за номером: 099 203-42-62.