20травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу визначив найспритніших бігунів Кіровоградщини (ФОТО)

КУЛЬТУРА

Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу визначив найспритніших бігунів Кіровоградщини (ФОТО)

341093582 225561513461402 967386770698288308 n

У Бірках Кропивницького району відбувся чемпіонат області з легкоатлетичного кросу пам’яті Миколи Іванова.

У змаганнях взяли участь легкгоатлети з низки спортивних шкіл Кіровоградщини. Про це повідомили в ГС "Федерація легкої атлетики Кіровоградської області".

Вихованці ДЮЦ «Вись» – Мала Виска стали призерами турніру.

Богдан Чупрій став першим у бігу на 600 м,

Ольга Кучеренко завоювала золото на дистанції 800 м,

Софія Приходжченко стала другою на дистанції 600 м,

Карина Марковська – срібло на дистанції 800 м.

340573154 693324209148567 4110423536665389562 n

Вихованці ДЮСШ ім. М. П Іванова (Олександрівка) посіли такі місця:

Анна Зінов’єва – золото на дистанції 600 м.

Дмитро Петренко – крос 3 км. – 1 місце;

Антон Хорольський крос 2 км – 1 місце.

Даниїл Атамась крос 2 км. – 2 місце

Андрій Радзевило – крос 3 км – 2 місце;

Анатолій Жуков 1500 м – 2 місце

Дмитро Болюк крос 3 км – 3 місце;

Данііл Качалов крос 1 км – 3 місце;

Діана Савіна 600 м – 3 місце;

Діана Вельма -800 м – 3 місце.

341278745 975509626792688 2560629081528159793 n

Призерами турніру стали вихованці КЗ ДЮСШ №2, Кропивницький:

Єва Шевченко крос 2 км – 1 місце;

Дар’я Богомільчук крос 2 км – 2 місце;

Владислав Тесленко 1500 м – 3 місце.

Призові місця на змаганнях завоювали вихованці КЗ ОСДЮСШОР – 2, Кропивницький:

Анастасія Майстерюк 1500 м – 1 місце;

Ігор Верховський 600 м – 2 місце;

Тимур Гончаренко 600 м – 3 місце;

Аліна Скрипчук – крос 2 км – 3 місце;

Катерина Сербул 1500 м – 3 місце.

Легкоатлети МДЮСШ Новомиргорода завоювали теж призові місця турніру:

Вероніка Бойко крос 1 км – 1 місце;

Ілля Скрипник крос 1 км – 1 місце;

Ярослав Вінніченко 1500 м – 1 місце;

Роман Михайлюк крос 1 км – 2 місце;

Дарина Шевела крос 1 км – 2 місце;

Тамара Ковальчук крос 1 км – 3 місце;

Артем Яновський крос 2 км – 3 місце.