17липня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Музика серед книг: у кропивницькій бібліотеці слухали Лисенка, Лятошинського, Гулака-Артемовського (ФОТО)

КУЛЬТУРА

Музика серед книг: у кропивницькій бібліотеці слухали Лисенка, Лятошинського, Гулака-Артемовського (ФОТО)

129947 1

Протягом дня в Центральній міській бібліотеці для дітей слухали музику і говорили про все, що з нею пов’язане.

Читачів книгозбірні  зачаровували звуки творів великих українських композиторів  Миколи Лисенка, Бориса Лятошинського, Семена Гулака-Артемовського та інших. Звучала музика і наживо. «Ой у лузі червона калина» виконували завзяті подружки Анастасія з Кариною та обдарована молода  красуня Даша.

12 94895 y 1

"Під час вікторини  «Музичний калейдоскоп» юні читачі дізнавалися  про мову, якою говорять з нами музичні інструменти, про що вони розповідають, як називаються та хто такі віртуози. Тепер стали зрозумілими вирази «скрипка плаче» та «політ джмеля». А ще діти дізналися про органну музики від Марини, яка розказала про свої неймовірні враження відвідавши Будинок органної та камерної музики в Києві", – розповіли бібліотекарі.

Про найяскравіші події музичного життя нашого краю, його найвідоміші музичні колективи, конкурси та фестивалі відвідувачі книгозбірні дізнавалися з літератури, яка знаходиться в фонді бібліотеки.

Музика потрібна усім. Адже вона прикрашає наше життя та допомагає кожному з нас долати негаразди і всілякого роду труднощі.

Читайте також: У Кропивницькому відбулася музична імпреза 

 

.