20травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА У Кропивницькому провели музичний лаунж для поранених воїнів (ФОТО)

КУЛЬТУРА

У Кропивницькому провели музичний лаунж для поранених воїнів (ФОТО)

379028285 704968685006439 3648606201943445339 n

Створити дружнє середовище та полегшити адаптацію до цивільного життя – з такою метою представники Кропивницької міської ради завітали до військовослужбовців, які лікуються в міському закладі охорони здоров’я.

Місцеві стилісти зголосилися безкоштовно відвідати заклад та втілити перукарські бажання кожного, хто попередньо зголосився, розповіла начальниця управління торгівлі та побутового обслуговування населення Кропивницької міської ради Алла Козлова.

Після роботи кропивницьких стилістів місцева фотографиня запросила захисників до фотосесії, а вже увечері всі отримали у подарунок надруковані світлини.

Продовжив день вечірній музичний лаунж «Струни душі», організований за ініціативи управління молоді та спорту міської ради. Для воїнів виступили дитячий вокально-інструментальний ансамбль «Тоніка» міського центру дитячої та юнацької творчості і вокальний ансамбль «Смайл». На згадку про вересневу зустріч найменші учасники лаунжу вручили воїнам браслети-обереги.

Організатори частували смачними стравами, гарячими напоями. «Фірма Ласка» пригостила військослужбовців закладу морозивом та солодощами.

"Ви – наші герої! Ви — взірець мужності, свідомості та самопожертви, ви – непорушна стіна між страхіттями війни й життям мирних людей", – звернулася до військослужбовців заступниця начальника управління молоді та спорту Катерина Черкасська.

Творча, тепла атмосфера вечора нікого не залишила байдужим. Струни душі захисників звучали в приємному резонансі зі струнами музичних інструментів.