21травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Кропивницька молодь зустрілася з представниками національного офісу ЮНІСЕФ (ФОТО)

КУЛЬТУРА

Кропивницька молодь зустрілася з представниками національного офісу ЮНІСЕФ (ФОТО)

402473359 24105577609090589 1635005727704435890 n

На зустрічі були присутні учасники проєктів «UPSHIFT», «Волонтер Плюс», молодіжного центру «КОМА».

Представники ЮНІСЕФ дізналися про результати молодіжних проєктів та ініціатив, які реалізуються в Кропивницькому та Кіровоградській області.

Команди програми «UPSHIFT» презентували свої проєкти «Med HUB» та «Фенікс», які спрямовані на підвищення обізнаності молоді у питаннях першої домедичної допомоги та протидії домашньому насиллю. Проєкти передбачали проведення освітніх заходів та реалізацію молодіжних ініціатив в місті.

Учасники проєкту «Волонтер Плюс» розповіли про свою волонтерську діяльність та про те, як вона допомагає їм розвиватися і реалізовувати свої мрії. Волонтери та волонтерки активно допомагають у соціальних проектах (соціальне ательє та перукарня), організовують толоки, заходи для дітей та молоді.

Відповідаючи на запитання гостей, молодь Кіровоградщини висловила свої думки про майбутнє України та про те, як вони хочуть зробити свій внесок у його розвиток. Вони впевнені, що молодь є важливою силою змін у суспільстві та хоче активно брати участь у його розвитку.

«Ми вдячні молоді Кропивницького за їх активну позицію та небайдужість до проблем суспільства. Ми підтримуємо молодіжні ініціативи, які спрямовані на розвиток громади та створення кращого майбутнього для країни», – зазначила представниця ЮНІСЕФ в Україні Світлана Стукало.

ЮНІСЕФ підтримує молодь у її прагненні до змін та спрямовує свої зусилля на те, щоб допомогти реалізувати їй свої мрії.