21травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Коли у Кропивницькому запрацює резиденція Святого Миколая 

КУЛЬТУРА

Коли у Кропивницькому запрацює резиденція Святого Миколая 

319632532 529325392570770 9202308639793074666 n

Андріївськими вечорницями розпочнеться цикл різдвяних і новорічних свят у Кропивницькому.

Чи буде у середмісті новорічна ялинка і як відзначатимемо різдвяні свята розповіла начальниця управління культури Кропивницької міської ради Анна Назарець.

"Різдвяні свята стартують 30 листопада в туристично-інформаційному центрі, там відбудуться театралізовані Андріївські вечорниці. До дня Святого Миколая на площі перед міською радою облаштують Різдвяне містечко, де можна буде придбати Миколайчики, випити гарячого чаю чи кави і скуштувати смаколики. А вже 6 грудня в ТІЦі розпочне роботу резиденція Святого Миколая. Там із 10:00 до 17:00 кожна дитина може розповісти Святому Миколаю вірш чи заспівати пісню і поділитися омріяним бажанням, за це старий пригостить малечу солодощами. Там же можна буде залишити у поштовій скринці листа для українських захисників із новорічними побажаннями для них", – проанонсувала заходи Анна Назарець.

До Різдва Христового – 25 грудня – на площі перед міською радою прикрасять ялинки новорічною атрибутикою.

За словами очільниці управління культури, цьогоріч ялинку на центральній площі не встановлюватимуть.

"Два роки тому сильний вітер зламав головну ялинку. Цьогоріч у міському бюджеті було передбачено три мільйони гривень на закупівлю нової зеленої красуні, але в країні триває війна, тож ці кошти вирішили передати на ЗСУ. Прикрасимо ялинки перед міською радою, але на цю ілюмінацію бюджетних коштів не витрачатимемо. Ми звернулися до підприємців-спонсорів, які можуть придбати гірлянди, щоб прикрасити зелені красуні", – зазначила Анна Назарець.

На площі Героїв Майдану, за інформацією посадовиці, цьогоріч, як і минулого року, встановлять живі ялинки на честь Міст героїв, які вже традиційно прикрасять вимушені переселенці, жителі тих міст.

Новорічна атрибутика в обласному центрі зберігатиметься до 5 січня.