23липня2024

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА У Кропивницькому з’явилося "Серце народів" (ФОТО)

КУЛЬТУРА

У Кропивницькому з’явилося "Серце народів" (ФОТО)

414487032 765004675669506 957604254638717880 n

У середмісті Кропивницького з’явилося "Серце народів".

Створенням стенду-інсталяції опікувався Центр розвитку національних культур “Єдина родина” в рамках проєкту “Діалог культур – основа розвитку сучасного суспільства”, який став переможцем конкурсу “Дієві ініціативи”.

Центр уже реалізував чимало проєктів, спрямованих на об’єднання та підтримку національних діаспор, боротьбу за свободу й гідність, прагнення миру та порозуміння, розвиток міжкультурного діалогу, патріотизму й національної ідентичності у Кропивницькій громаді.

У відкритті артоб’єкту взяли участь керівники органів місцевого самоврядування, представники міського депутатського корпусу й національних діаспор.

Як зазначила заступниця начальника Кіровоградської ОВА, депутатка Кропивницької міської ради Катерина Колтунова, проєкт – про об’єднання, рух вперед, надію, діалог з громадою через мистецтво і майбутню перемогу.

"Сьогодні в нашому місті зв’явилася особлива інсталяція – серце-символ згуртованості українців з іншими народами, єдності в боротьбі зі спільним ворогом. Проти зла, яке несе росія, об’єдналися люди багатьох національностей і віросповідань. Биття і світло цього серця також стануть ще одним нагадуванням про жертви, яких нині зазнає наша країна", – зауважив секретар Кропивницької міської ради Олег Колюка.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих в російсько-українській війні хвилиною мовчання.