23липня2024

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА Кропивницькі рятувальники з дошкільнятами здійснили безпечну мандрівку (ФОТО)

КУЛЬТУРА

Кропивницькі рятувальники з дошкільнятами здійснили безпечну мандрівку (ФОТО)

416024503 697555215893067 1492100501472969324 n

Кропивницькі ДСНСники подарували дітям новорічну казку.

Сьогодні, 3 січня, з ігровою навчальною програмою під назвою “Безпечна мандрівка” працівники Служби порятунку завітали до дитячого садка “Дзвіночок”, що в обласному центрі, повідомили в ГУ ДСНС України у Кіровоградщини.

"За традицією, рятувальники прийшли до дітлахів з гостинцями та подарунками. Повірити у новорічні дива спонукали не лише подарунки, а й сама атмосфера заходу. Кожен учасник гри міг відчути себе справжнім чарівником. Надзвичайники покликали малих шукачів пригод у “Безпечну мандрівку”. На шляху крізь уявний казковий ліс на мандрівників чекали різні несподіванки. Та чарівною палицею, що відчиняла будь-які двері та допомагала долати перешкоди, звісно ж, стали знання правил безпеки. Без них рушити безпековим маршрутом було просто неможливо", – повідомили у пресслужбі. 

Така гра малим припала до душі. Вони з задоволенням розв’язували загадки чарівної торбинки та проявляли неабияку спритність під час естафет. Вправно керуючи пожежними автівками, юні рятівники світу мчали на уявну пожежу, а ще шукали іграшкових друзів у нібито задимленому приміщенні. Так само під час гри діти навчалися правил поводження з вибухонебезпечними предметами.

Новорічна мандрівка за маршрутом безпеки вдалася. Весела та жвава розвага розворушила уяву юних шанувальників безпечних ігор та подарувала багато позитивних вражень.