29лютого2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА КУЛЬТУРА На Кіровоградщині хореограф здійснює дитячі мрії з «єРобота» (ФОТО)

КУЛЬТУРА

На Кіровоградщині хореограф здійснює дитячі мрії з «єРобота» (ФОТО)

0e130c0f fc30 4232 98f7 3efde5b29043

Відомий хореограф не лише на Кіровоградщині, а й за її межами, керівник колективу «Три з пoлoвинoю» Єгoр Пoхиленкo цьогоріч став переможцем грантової програми «Власна справа».

Він не збирається зменшувати оберти, а лише продовжує їх нарощувати, зазначають у Кіровоградському обласному центрі зайнятості.

Розширення танцювальної студії сучасної хореографії «Three and half» – серед першочергових завдань, адже чоловік упевнений, що танці допомагають лікувати стрес та відштовхувати негативні думки, з якими українці борються уже майже два роки. До того ж, попит на танцювальні послуги лише зростає.

«Я готовий надавати уроки хореографії усім, хто цього потребує: комусь для професійного зростання, комусь для вивчення чогось нового, а комусь просто для відпочинку. Якщо ви у дитинстві мали мрію стати балериною, то у моєму залі ця мрія може здійснитися», – розповідає підприємець.

Єгор Похиленко, маючи досвід роботи у сучасній хореографічній школі, розуміє, що для розширення студії йому необхідна фінансова підтримка та фахівці. Тому приймає рішення взяти участь у грантовій програмі «Власна справа». Виклавши усі свої амбітні ідеї в бізнес-плані, розпочинає виконувати умови програми. Крок за кроком – і перемога у руках!

Уже незабаром містяни отримають танцювальний простір для учасників різної вікової категорії та хореографів, які зможуть розвивати свої навички, самовиражатися й сприяти розвитку сучасної хореографії в цілому.

Похиленко запрошує містян підкорювати вершини разом, а усім, хто має нездійсненні мрії, – обов’язково їх реалізувати.

Маєте нереалізовану бізнес-ідею? Відкривайте власну справу або розширюйте межі діючого бізнесу з грантовою програмою єРобота.

Самостійно ознайомитися з умовами надання гранту – за посиланням. Подати заявку на отримання гранту можна на порталі ДІЯ