24квітня2024

ГОЛОВНА КУЛЬТУРА У Кропивницькому визначили лауреатів VIII міського фестивалю-конкурсу "Тарасова пісня" (ФОТО)

КУЛЬТУРА

У Кропивницькому визначили лауреатів VIII міського фестивалю-конкурсу "Тарасова пісня" (ФОТО)

419326830 816786813824625 7671156406813250216 n

VIII міський фестиваль-конкурс "Тарасова пісня", присвячений генію української поезії, прози та живопису – Тарасу Шевченку, завершився у Кропивницькому.

Захід провели в музичній школі № 2 імені Юлія Мейтуса, повідомили в пресслужбі міської ради.

Цьогорічний конкурс зібрав 31 учасника з усіх мистецьких шкіл обласного центру.

Фестиваль, приурочений 210 річниці з дня народження великого світоча українського народу, мав на меті привернення уваги молоді до нових інтерпретацій творів Кобзаря.

Виступи конкурсантів оцінювали члени поважного журі під головуванням начальника управління культури і туризму Кропивницької міської ради Анни Назарець.

Організаторам удалося влаштувати світле, тепле музичне свято добра і краси: учні, педагоги, концертмейстери створили атмосферу невимушеності, щирого захоплення неповторною поезії генія Тараса Шевченка.

Диплом за ІІІ місце:

вокальний дует у складі Семена Сидоренка та Данила Долінкіна, дитяча музична школа мистецтв,

Софія Федько, дитяча школа мистецтв;

Софія Пономаренко, дитяча школа мистецтв;

Оксана Гарах, музична школа №4;

Дует Єва Сіленко та Андрій Бутаков, музична школа №4;

Роберт Коява, музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса;

Софія Боднарчук, музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса;

Дар’я Доскач, музична школа №4;

Ансамбль «Дзвіночок», музична школа №4.

Дипломи за ІІ місце:

Вокальний дует у складі Анастасії Сенько та Ольги Опрі, музична школа № 1 ім. Г. Г. Нейгауза;

Віолетта Касяненко, музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса;

Євгенія Халік, музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса;

Ульяна Іванова, дитяча школа мистецтв;

Ірина Тюріна, музична шкооа №1 ім. Г. Г. Нейгауза;

Богдана Житнухіна, музична школа №1 ім. Г. Г. Нейгауза;

Софія Жук, дитяча школа мистецтв;

Дует у складі Олександра Синєока та Ганни Марус, музична школа №3;

Учасники театру « Гармонія», музична школа №1 ім. Г. Г. Нейгауза.

Диплом за І місце:

Єлизавета Чумак, музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса;

Тріо бандуристок у складі: Єлизавети Чумак, Анни Ніжельськоі, Марії Смірновоі, музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса;

Олександра Григорович, музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса;

Аліна Карась, музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса;

Марина Партоліна, дитяча школа мистецтв;

Дует «Козаки», музична школа № 4;

Вокальний дует у складі Аліси Подолич та Надії Савіноі, дитяча школа мистецтв;

Колектив учнів музичної школи №3;

Вокальний ансамбль музичний школи №3.

Гран-прі отримали:

Марк Шершенюк, музична школа №3;

Родіон Хорунжий, музична школа №2 ім. Ю. С. Мейтуса.

Члени журі привітали переможців, вручили дипломи та подарунки.