06липня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Цікаві досліди, майстер-класи та підготовка до ЗНО: в ефірі UA:Кропивницький з’явилися нові рубрики

ОСВІТА

Цікаві досліди, майстер-класи та підготовка до ЗНО: в ефірі UA:Кропивницький з’явилися нові рубрики

З 23 березня в ефірі UA: Кропивницький, в рамках проєкту «Ранкова кава» покажуть майстер-класи й цікаві досліди для дошкільнят та молодших школярів, а програма «Радіодень» пропонуватиме старшокласникам навчальні лекції, які допоможуть підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання. Про це розповіла продюсерка каналу Олена Кваша.

 20 03 250

Ініціативу підтримали освітяни міста та області, інформує Суспільне.UA.

Олена Кваша розповіла, що нові рубрики показуватимуть до закінчення карантину.

«Враховуючи те, що карантин дещо обмежив можливості школярів та дошкільнят отримувати нові знання, ми вирішили використати наші можливості та організувати дистанційні зустрічі юних глядачів з їхніми вчителями. У ранковому шоу зробили акцент саме на дошкільнятах та молодшій школі. Майстер-класи, цікаві досліди, пересаджування квітів, складові Нової Української школи – з 23 березня до 3 квітня у ранковому шоу», – анонсувала продюсерка каналу UA:Кропивницький.

Для дітей підготували майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва, урок-казку, що допоможе розвинути логічне мислення та дрібну моторику, інклюзивні уроки з природознавства, інтерактивні уроки, в яких поєднанні математика й образотворче мистецтво та урок з природознавства про догляд та пересаджування кімнатних рослин. За уроками з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва UA: Кропивницький оголосить конкурс фоторобіт.

20 03 251

За словами Олени Кваші, команда «Радіодня» підготувала матеріали, які допоможуть старшокласникам підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання.

«Для старшої групи школярів у пріоритеті – підготовка до ЗНО. У цьому сегменті ми залучили майданчик телерадіопрограми «Радіодень». У цю програму прийдуть вчителі з темами, що входять до ЗНО. Перевага цього майданчика – можливість телефонувати й ставити питання», – підсумувала продюсерка каналу.

20 03 252

Зателефонувати у студію можна за номером: (0522)24-09-55. Усі уроки можна буде переглянути на YouTube-каналі UA:КРОПИВНИЦЬКИЙ.