03червня2020

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Коли на Кіровоградщині не буде зростання захворюваності, дозволять відкривати дитсадки?

ОСВІТА

Коли на Кіровоградщині не буде зростання захворюваності, дозволять відкривати дитсадки?

822d734014e10451

Учора, 19 травня, за дорученням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля заступник Міністра охорони здоров'я – головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко зустрівся біля Будинку Уряду з учасниками акції «Батькам – садочки!»

Учасниками акції були батьки, які вимагають відновити роботу дитячих садочків, оскільки не мають можливості поєднувати роботу та догляд за дітьми.

Віктор Ляшко повідомив, що Уряд запланує відкривати дитячі садки з 25 травня поточного року в рамках другого етапу пом’якшення карантинних заходів.

Відповідне рішення має розглядатися в середу, 20 травня, на черговому засіданні Кабінету Міністрів України, про що ще вчора повідомив Прем’єр-міністр.

 «Якщо в області немає зростання захворюваності, не заповняються ліжкомісця хворими на коронавірусну хворобу і проводиться належне тестування, дозволяється запускати громадський транспорт, відкривати садочки. Тобто садочки потрапляють у другий етап», – зазначив головний санітарний лікар, пояснивши, що відновлення роботи громадського транспорту та садочків буде здійснюватися одночасно, щоб «батьки мали змогу працювати, і було кому доглядати за дітьми».

Віктор Ляшко також додав, що вся необхідна інформація про поступовий вихід з карантину опублікована на офіційному сайті Міністерства охорони здоров’я і стане предметом громадського обговорення. 

Відео можна переглянути за посиланням.

         Читайте також: