ОСВІТА
Сільська рада на Кіровоградщині придбала для учнів планшети
- Останнє оновлення: 21 липня 2020
Тривають ремонтні роботи в кабінетах Великосеверинівської загальноосвітньої школи I-III ступенів. Завершують облаштування класних кімнат, їдальні та вбиралень у приміщенні навчального закладу.
Про підготовку закладів освіти до нового навчального року у Великосеверинівській об'єднаній територіальній громаді розповів Великосеверинівський сільський голова Сергій Левченко.
За його словами, нещодавно об'єднана територіальна громада за підтримки державного бюджету та залучення власних бюжетних коштів отримала новенький шкільний автобус. І тепер діти із навколишніх сіл їздитимуть на навчання в опорний навчальний заклад із комфортом.
Початкові класи умебльовані в рамках загальнодержавної програми “Нова українська школа”.
З метою забезпечення дистанційного навчання в загальноосвітніх навчальних закладах, у зв'язку з епідемією коронавірусу, сільська рада придбала планшети для учнів, у яких удома немає комп’ютерів.
Також, за рахунок коштів громадського бюджету, на території Великосеверинівської ЗОШ I-III ступенів облаштовано клас під відкритим небом.
