18вересня2020

ГОЛОВНА ОСВІТА У Кропивницькому новий навчальний рік в умовах карантину стартує вчасно

ОСВІТА

У Кропивницькому новий навчальний рік в умовах карантину стартує вчасно

85 12511863 10918

Школи міста мають бути вчасно підготовлені до нового навчального року.

Сьогодні, 10 серпня, під час апаратної наради, міський голова Андрій Райкович дав завдання фахівцям управління освіти швидше готувати до першого вересня школи міста.

Менше, ніж за місяць школярі кропивницького повернуться до школи. Через пандемію коронавірусу COVID – 19 та карантин останні два місці навчального року школярі навчались дистанційно. Нині освітяни готуються до того, що новий навчальний рік стартує.

"До першого вересня рукою подати. Завершуйте з ремонтами, наводьте порядок на подвір’ях. Знову наголошую на особливій готовності класних кімнат, де навчатимуться першачки, а також на максимальній підготовці закладів до роботи в умовах карантину, – зазначив очільник міста.  

Він наголосив на необхідності всебічної комунікації вчителів з батьками. Адже всі повинні знати правила поведінки, виконувати їх, а школа – мати вже сьогодні увесь набір антисептиків, пірометрів, та має визначитись, як організувати навчання, щоб діти якомога менше пересікалися і контактували на перервах, в їдальнях, на майданчиках. А ще в кожному закладі має бути забезпечене часте вологе прибирання.

Водночас Андрій Райкович акцентував на неприпустимості збору коштів з батьків на ремонти шкіл.

Читайте також: