18вересня2020

ГОЛОВНА СУСПІЛЬСТВО У Кропивницькому штрафуватимуть господарів, які не слідкують за порядком

СУСПІЛЬСТВО

У Кропивницькому штрафуватимуть господарів, які не слідкують за порядком

117429398 2719622984993758 5605191976040974156 n

Сьогодні, 10 серпня, міський голова Кропивницького розпочав щопонеділкову апаратну нараду з традиційного огляду комунального простору.

Комунальники обласного центру працюють щодня зранку до ночі. Щоденні хроніки з територій та об’єктів публікують у соціальних мережах. Проте, на думку Андрія Райковича, роботу виконують не на 100 %, інформує пресслужба міської ради.

"Є вулиці в бур’янах, є такі, де не прибрано. Даю розпорядження і вимагаю системного комунального порядку в місті! Співпрацюйте з підприємством «Екостайл» – вони мають поліпшити ситуацію зі збором сміття у Кропивницькому", – наголосив міський голова. 

Також Андрій Райкович також розпорядився пожвавити косіння трави в місті.

"Бобринецький шлях. КП “Благоустрій” косить свої полоси. А гори сухого гілля і бур’яну народ з прилеглого приватного сектора поскладав уздовж дороги і утворилися десятки несанкціонованих смітників. Я доручив керівникам районних в місті рад працювати з квартальними, з вуличними активами. Так не годиться",  – зауважив очільник міста.

Прибирання в місті має бути у постійному діалозі із міською спецінспекцією. Власників територій та господарів, які не слідкують за порядком, штрафуватимуть.

Читайте також: