17квітня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Наш дім: у Кропивницькому перевірили дитячий будинок

ОСВІТА

Наш дім: у Кропивницькому перевірили дитячий будинок

30567 1200x800 2

Дитячий будинок “Наш дім” у Кропивницькому перевірили на предмет дотримання  протипожежних та протиепідемічних заходів, гігієнічних норм під час організації харчування вихованців.

Обстеження закладу здійснив начальник управління молоді та спорту Вячеслав Гурський та заступник начальника управління Катерина Черкасська, інформує пресслужба міської ради. 

За інформацією директора закладу Наталії Вінницької, у дитячому будинку проживає 17 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 7 до 18 років.

Приміщення “Нашого дому” забезпечено відповідними знаками безпеки, у будівлі є необхідна кількість вогнегасників, що пройшли технічне обслуговування у грудні 2020 року. У будівлі наявне освітлення зовнішніх пожежних сходів та входів до будинків. 

За словами Наталії Вінницької, харчування дітей здійснюється відповідно до норм затверджених постановою Кабінету Міністрів України та наказу Міністерства охорони здоров’я України.

Середня вартість харчування на одного вихованця в навчальні дні розрахована на суму 40,50 грн., а у вихідні та святкові – 54,67 грн.  Посуд та інвентар відповідає санітарним вимогам, регулярно оновлюються.

Оглянувши два корпуса комунального закладу, Вячеслав Гурський звернув увагу на важливість дотримання щоденного контролю  правил протипожежної безпеки та санітарного регламенту.

Читайте також: За вказівкою міського голови у Кропивницькому терміново перевірять усі заклади освіти

У Кропивницькому позапланово перевірять заклади охорони здоров'я, освіти, культури та спорту

Чому не всі учні та їхні батьки задоволені санітарними змінами в школах Кропивницького

В освітніх закладах обласного центру урізноманітнили дитяче харчування