17квітня2021

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Які новації очікують на кропивницьких старшокласників у вересні

ОСВІТА

Які новації очікують на кропивницьких старшокласників у вересні

170090038 2909986599290728 8919871282925444607 n

Управління освіти Кропивницької міської ради розпочало підготовку до нового 2021 – 2022 навчального року.

Особлива увагу в обласному центрі приділяють організації профільного навчання учнів старших класів. Про це розповіла начальниця управління освіти Лариса Костенко під час брифінгу у міській раді сьогодні, 6 квітня.

За словами посадовиці, в закладах освіти міста другий рік працює платформа “Електронна реєстрація у десяті класи”, на якій учні 9-х класів мають змогу вибрати свій майбутній профіль навчання. На онлайнмайданчику батьки разом із дітьми можуть ознайомитися з освітніми профілями, представленими в навчальних закладах Кропивницького.

А вже 1 вересня нинішнього року у 23 школах обласного центру планують відкрити 55 класів з профільною освітою. При організації таких класів враховуються матеріально-технічна база навчальних закладів, кадрове забезпечення, а також побажання батьків та учнів.

Крім того, управління освіти міської ради започаткувало новий проєкт “Профнавігатор”. Проте карантинні обмеження поки що стали на заваді його інтенсивному втіленню у життя. У разі поліпшення епідситуації, управління має намір продовжити цікаву для школярів і батьків учнів профорієнтацію.

"Звертаюся до батьків та учнів 9 класів з проханням дуже виважено поставитися до вибору подальшого профільного навчання. Завчасно обравши власний профіль навчання, ви суттєво зекономите час на підготовку до ЗНО", – підкреслила Лариса Костенко.

Маючи вибір із п'ятнадцяти напрямів освіти, учням 9-х класів легше буде визначитись зі своєю освітньою траєкторією, а надалі і з вибором майбутньої професії.

Читайте також: Коли у Кропивницькому запрацюють профільні класи для майбутніх рятівників, правоохоронців та військових