08серпня2022

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Абітурієнт Кіровоградщини: сьогодні останній день реєстрації першого етапу НМТ

ОСВІТА

Абітурієнт Кіровоградщини: сьогодні останній день реєстрації першого етапу НМТ

Сьогодні, 7 червня, останній день першого етапу підтвердження участі в основній сесії національного мультипредметного тесту.

OGOLOSHENNYA ZNO 2CH1

Саме на першому етапі потенційний учасник НМТ має підтвердити своє бажання пройти тестування. Для цього з 20 травня до 7 червня 2022 року (включно) потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці «Підтвердження участі в НМТ».

OGOLOSHENNYA ZNO 2CH 21

Ті випускники, які з 20 травня до 7 червня 2022 року не підтвердять своєї участі в НМТ, НЕ ЗМОЖУТЬ ВЗЯТИ УЧАСТІ В ОСНОВНІЙ СЕСІЇ ТЕСТУВАННЯ.

На другому етапі учасник має остаточно визначитися з вибором міста/країни. Для цього з 21 червня до 7 липня 2022 року на інформаційній сторінці у спеціальній формі потрібно буде вказати назву населеного пункту, у якому йому зручно буде пройти тестування.

Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити з вкладки «Місце проведення» запрошення-перепустку, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ.

Детальніше – за посиланням.