05липня2022

ГОЛОВНА ОСВІТА Випускники шкіл Кіровоградщини вищу освіту можуть здобути у Польщі

ОСВІТА

Випускники шкіл Кіровоградщини вищу освіту можуть здобути у Польщі

286397142 5511993472197885 1178067221769004434 n

Люблінський католицький університет Івана Павла ІІ є учасником програми NAWA «Солідарні з Україною» і запрошує на навчання у Польщу.

 

Через війну в Україні, університет звільняє абітурієнтів від обов’язку апостилювання освітніх документів та їх перекладу на польську мову. У виші організовують серію безкоштовних навчальних курсів для студентів з України, поінформував керівник "Полонії" Олександр Полячок.

"Набір на навчання буде тривати до 8 липня (перший рівень та єдині магістерські студія), а у випадку навчання другого рівня (магістратура) до 15 липня. Реєстрація на навчання проводиться в он-лайн режимі. Прийом на навчання проводиться на конкурсній основі (І тура). При вступі враховуються результати випускних іспитів або підсумкової атестації. Тому для прийняття участі у цьому наборі (по конкурсу) від абітурієнтів вимагаємо результати ЗНО або мультитесту.  Після 21 липня буде проводитися вільний набір на напрями, де ще будуть вільні місця і для прийняття участі у цьому наборі достатньо буде самого свідоцтва про повну загальну середню освіту з додатком", – зазначають ініціатори навчання.

Повна освітня програма на сайті: www.kandydat.kul.pl/ua/