17серпня2022

ГОЛОВНА ОСВІТА Абітурієнтам Кіровоградщини персонально повідомлятимуть про час і місце складання мультипредметного тесту

ОСВІТА

Абітурієнтам Кіровоградщини персонально повідомлятимуть про час і місце складання мультипредметного тесту

У Кропивницькому перевірили пункти, в яких абітурієнти складатимуть Національний мультипредметний тест.

29 5

Про це інформує пресслужба міськради.

До складу комісії увійшли начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко разом з представницею Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти у Кіровоградській області Ліною Бутенко, радницею начальника ОВА Галиною Пастух і очільницею обласної галузі освіти Ельзою Лещенко.

Посадовиці оглянули аудиторії, де проходитиме онлайн-тестування, обговорили з особами, які закріплені за кожним з пунктів, відповідність програмного забезпечення, а також проінспектували укриття в закладах.

«Один із інструментів безпеки – ми не розголошуємо наразі адреси пунктів і дати тестувань. Принаймні в такий спосіб передбачається зменшення ризиків для учасників. Саме тому після 12 липня кожному абітурієнту персонально надійде запрошення на тестування в онлайн-кабінеті, де і буде вказано місце проведення оцінювання їхніх знань», – зазначила Ліна Бутенко.

Довідково. Національний мультипредметний тест — форма проведення вступного випробування на бакалаврат для здобуття вищої освіти в Україні, покликана замінити на один рік традиційні вступні випробування у форматі ЗНО. Під час одного тесту абітурієнти вирішуватимуть завдання з української мови, математики та історії України. Триватиме він 120 хвилин.