02жовтня2022

ГОЛОВНА ОСВІТА Як навчатимуться кропивницькі школярі з нового навчального року (ФОТО)

ОСВІТА

Як навчатимуться кропивницькі школярі з нового навчального року (ФОТО)

299736856 442056621297648 3455784689163028315 n

З огляду на війну, цей рік буде особливим і непростим, тому потрібно бути готовими до різних сценаріїв.

На цьому, зокрема, зупинилася начальниця управління освіти Кропивницької міської ради Лариса Костенко на апаратній нараді сьогодні, 16 серпня, інформує пресслужба міської ради.

"Широкомасштабна збройна агресія російської федерації створює значну небезпеку для населення. Імовірність повітряних ударів або терористичних актів внаслідок збройної агресії залишається високою. Ми провели моніторинг серед батьків щодо форм навчання у школах. За результатами опитування, 26% батьків висловили за очну форму навчання, 30% – за змішану, що разом становить 56% опитаних. За дистанційну висловилися 43%, за екстернат, індивідуальну форму – 1%. За результатами опитування керівників шкіл, освітній процес за очною формою планують розпочати 7% навчальних закладів, за дистанційною формою — жодна школа, за змішаною формою – 92%, за сімейною – 1%", –  повідомила посадовиця.

Рішення про форми навчання щодо проведення освітнього процесу у школах Кропивницького у новому навчальному році прийматиметься з урахуванням результатів проведеного моніторингу серед батьків та наявності укриттів для учасників освітнього процесу, за погодженням з обласною військовою адміністрацією.

Учням, які в умовах воєнного стану змінили місце проживання, у закладах освіти міста гарантується організація освітнього процесу та створення безпечного освітнього середовища на продовження здобуття освіти, запевнила Лариса Костенко.