30травня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА До кропивницьких шкіл передали комп’ютерну техніку від ЮНІСЕФ (ФОТО)

ОСВІТА

До кропивницьких шкіл передали комп’ютерну техніку від ЮНІСЕФ (ФОТО)

У Кропивницькій міській раді керівникам навчальних закладів передали хромбуки від Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

Завдяки співпраці Міністерства освіти і науки з компанією «Google» та Дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ школи отримали 126 хромбуків у межах національного проєкту “Ноутбук кожному вчителю”. Гаджети передали для педагогічних працівників пропорційно до потреби та з урахуванням критеріїв розподілу, рекомендованих Міністерством освіти і науки України. На хромбуках встановлені ліцензовані освітні програми «Teaching and Learning Account» для роботи в спільній екосистемі «Google Workspace».

"Цього року гідною відповіддю російській агресії стала потужна участь освітян у різних заходах, не пов’язаних безпосередньо з навчальним процесом. Це організація штабу для роботи з вимушеними переселенцями, збір і відправка гуманітарної допомоги, облаштування соціальниих гуртожитків, укриттів, пунктів обігріву. Прояв людяності, господарності, найвищої вчительської якості як до жителів нашої громади так і до тих, хто знайшов прихисток у Кропивницькому. За це вам велика шана і подяка. Бажання у нас усіх сьогодні єдине — перемога України", – зауважив заступник міського голови Олександр Мосін.

Сучасні хромбуки дозволять учителям в умовах воєнного стану, частих відключень електроенергії якісніше організовувати освітній процес, зазначила очільниця управління освіти Лариса Костенко.