18квітня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Перевага – за очною формою: як кропивницькі школярі навчатимуться після зимових канікул

ОСВІТА

Перевага – за очною формою: як кропивницькі школярі навчатимуться після зимових канікул

326393157 885842445787559 5493711222998086746 n

Зимові канікули закінчилися майже у всіх загальноосвітніх навчальних закладах Кропивницького.

У понеділок, 23 січня, розпочинається друга половина навчального року. Які школи вийдуть на навчання, а де триватимуть канікули, за якою формою відбуватиметься освітній процес і від чого він залежатиме, повідомили в управлінні освіти Кропивницької міської ради.

Із наступного понеділка, за інформацією управління освіти, навчальний процес продовжиться у 37 міських загальноосвітніх закладах. Ще два тижні – до 3 лютого, канікули триватимуть у загальноосвітній школі № 37. Цей час учні і вчителі закладу надолужуватимуть у червні. До 10 лютого залишатимуться на канікулах також учні початкових класів ліцею природничих наук.

Усі загальноосвітні заклади Кропивницького визначилися з формою навчання і склали розклади відповідно до графіків відключення світла.

"Винятково очно навчатимуться учні школи № 38 і ліцею новітніх технологій, дистанційно навчання продовжиться у Фортечній гімназії, у решті шкіл освітній процес відбуватиметься за змішаною формою, але перевага надаватиметься очному навчанню", – повідомили в управлінні освіти.

У відомстві пояснили, що педагоги початкової школи проводитимуть уроки дистанційно з групами дітей класу, залежно від наявності електроенергії і можливості підключення до інтернету. Для старшокласників уроки проводитимуться очно, у дві зміни залежно від наявної кількості місць в укритті. Загалом до очного навчання планують повернутися 53% учнів кропивницьких шкіл, тоді як до зимових канікул офлайн навчалися 43%.

В управлінні освіти наголосили, що навчальний процес може змінюватися і залежатиме від графіків відключень електроенергії та безпекової ситуації, тож учителям, учням і батькам необхідно набратися терпіння, адже навчання відбувається в умовах воєнного часу.