18квітня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Переможці конкурсу проєктів міжнародної програми живуть та навчаються у Кропивницькому (ФОТО)

ОСВІТА

Переможці конкурсу проєктів міжнародної програми живуть та навчаються у Кропивницькому (ФОТО)

img 8839 1

Здобувачі та здобувачки вищої освіти Тамара Нужна, Станіслав Цяпкало, Євгенія Кухаренко, Микола Лісковець презентували проєкт VOK (Волонтерське об‘єднання Кіровоградщини) у межах восьмої хвилі UPSHIFT.

Його мета – створення електронного додатку, який допоможе налагодити логістику волонтерських центрів Кіровоградщини, інформують у ДонДУВС.

img 8874 1

"Студенти та курсанти провели опитування серед організацій, центрів, громади та дійшли висновку, що охочі допомогти або отримати допомогу витрачають чимало часу на пошуки відповідних осередків. Додаток VOK посприяє їм у цьому. У його вкладках «Волонтерський центр», «ВПО», «Відеокурси» зібрана інформація щодо послуг та адрес, куди можна звернутися за матеріальною чи психологічною підтримкою внутрішньо переміщеним особам", – розповіли автори проєкту.

VOK (Волонтерське об‘єднання Кіровоградщини) підтримала спільнота UPSHIFT.

Проєкт створений у межах програми UPSHIFT за підтримки ЮНІСЕФ й Іспанського агентства з міжнародного співробітництва в галузі розвитку. Його зміст є відповідальністю учасників програми UPSHIFT та необов’язково відображає позицію ЮНІСЕФ та Іспанського агентства з міжнародного співробітництва в галузі розвитку.

Читайте також: Кропивницька студентка перемогла у загальноукраїнській олімпіаді