17липня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА На базі ДонДУВСу працює особлива автошкола (ФОТО)

ОСВІТА

На базі ДонДУВСу працює особлива автошкола (ФОТО)

350112503 681825333961941 2944333850218391638 n

Кропивницький – одне з п’яти міст в Україні, де реалізується проєкт «Автошкола для осіб з інвалідністю» МВС за підтримки партнерів у межах загальнодержавної ініціативи першої леді Олени Зеленської "Без бар’єрів".

Її особливості презентував ректор Донецького державного університету внутрішніх справ Сергій Вітвіцький під час радіоетеру UA: Українське радіо Кропивницький 91,2 FM. Йшлося про умови, терміни, вартість та перспективи навчання.

Сергій Вітвіцький розповів, що стратегічною метою автошколи є забезпечення високоякісної підготовки водіїв транспортних засобів категорії «В» відповідно до вимог чинного законодавства, а також виконання соціальної функції щодо навчання керуванню транспортними засобами людей з інвалідністю та учасників бойових дій.

«Отримати водійське посвідчення можуть усі охочі. В автошколі працюють висококваліфіковані викладачі та інструктори, які проводять навчання відповідно до норм інклюзивності. Школа забезпечена спеціальними транспортними засобами. Люди з інвалідністю та військові, які отримали поранення, зможуть пройти перепідготовку та набути нових навичок водіння. Ми відкриті для всіх», – зазначив Сергій Вітвіцький.

Ефір – за посиланням: https://m.soundcloud.com/ur_local/urk14?in=ur_local/sets/ur_k