29вересня2023

ГОЛОВНА ОСВІТА Дошкілля Кропивницького: до нового навчального року готові (ФОТО)

ОСВІТА

Дошкілля Кропивницького: до нового навчального року готові (ФОТО)

369711429 690271163142858 8636330182091319913 n

Серпнева конференція «Дошкілля Кропивницького: перезавантаження» відбулась на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І.Чижевського.

Розпочалась робота конференції із практичної частини — з презентації Дитячої точки «Спільно» від UNICEF, що працює в бібліотеці. Своїми напрацюваннями з розвиваючої програми за американською методикою ділились вихователі дитячого садочка “Краплинка” разом із 5-річними маленькими помічниками.

Після практичної частини конференції її учасники зібралися в дискусійній залі, де до учасників звернулася начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко.

"Щиро вдячна за вашу роботу, за наші незламні дні, завдяки вам ми виховуємо нашу малечу, надаємо психологічну підтримку дітям і не тільки, а також й іншим працівникам, внутрішньо-переміщеним особам. Сьогодні у нас не буде статистики, не буде звітів, ми продовжуємо працювати і дбати про нашу малечу. Ми вчимо і виховуємо дітей, для того щоб перемагати – це наш девіз. Сьогодні поспілкуємося в форматі живого діалогу про основні наші завдання і надбання. Тож рухаємося далі", – зазначила посадовиця.

Принагідно вона подякувала і партнерам, які системно допомагають закладам освіти міста — Кропивницькому офісу представництва UNICEF та Благодійному фонду “Безпечне майбутнє” і вручила подяки регіональному координатору освітніх програм UNICEF Ганні Дудіч та директорці благодійного фонду Ірині Саєнко.

Продовжилося засідання конференції дискусійною платформою – учасники обговорили досвід облаштування укриттів на прикладі конкретних закладів, роботу з дітками в укриттях з психологічного розвантаження, окреслили подальші напрямки для розвитку дошкілля міста.

Символічні подарунки – комплекти книг отримали усі садочки міста від благодійного фонду Іллі Грабара, захисника України, який загинув минулого року, захищаючи Батьківщину від російських окупаційних військ.