29вересня2023

ГОЛОВНА ОСВІТА В укритті одного із навчальних закладів провели серпневу конференцію у Кропивницькому (ФОТО)

ОСВІТА

В укритті одного із навчальних закладів провели серпневу конференцію у Кропивницькому (ФОТО)

370935192 694116082758366 8080865949625837698 n

У Кропивницькому серпневу зустріч педагогічних працівників провели у незвичному форматі.

В укритті одного із навчальних закладів міста зібралися керівники шкіл, вчителі й учні.

Лейтмотивом цьогорічної зустрічі освітян став девіз: вчитися, щоб перемагати. Головні меседжі — безпека і людиноцентризм. Особлива шана освітянської спільноти — вчителям, які вдягли військовий стрій і стали на захист батьківщини. Саме з хвилини мовчання та молитви за перемогу і розпочався захід.

"Учителі – найдорожчий фонд України. Бо ви робите все, щоб наша держава була вільною, незалежною країною розумних, високоосвічених і талановитих людей. Ми збудуємо державу нашої мрії, як би ворог нам не заважав. Вдячний учителям, які стали волонтерами, соціальними працівниками, які приймали тимчасово переміщених людей, будували для них соціальні гуртожитки і все, що необхідно для нормального життя людей. Цей іспит ми здолали разом", – зазначив начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович. 

З початком нового навчального року кропивницьких освітян і учнів привітав заступник міського голови Олександр Мосін.

Обдарованим та здібним учням, переможцям всеукраїнських олімпіад і конкурсів начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович та очільниця управління освіти Кропивницької міської ради Лариса Костенко вручили сертифікати на отримання щомісячних та разових міських стипендій. Учителям, які підготували переможців всеукраїнських олімпіад та учнів-двохсотбальників, вручили сертифікати на щомісячне грошове заохочення. Подяки від Кропивницької міської ради та виконавчого комітету педагогічним працівникам вручив і заступник міського голови Олександр Мосін.

Крім того, керівникам шкіл передали сертифікати на інтерактивне освітнє програмне забезпечення MoozaBook, обладнання для викладання предмету «Захист України», обладнання для лінгафонного кабінету, обладнання для викладання предметів природничої та математичної освітніх галузей, обладнання для викладання предметів природничої, громадянської та історичної галузей.

Щирі емоції у присутніх на заході і підтримку бурхливими оплесками викликав виступ солдата ЗСУ, педагога, який змінив роботу в школі на зброю в руках і життя в окопах, Олександра Сухоручка.

А подарунком для гостей і учасників серпневої зустрічі освітян став виступ зразкового хореографічного ансамблю “Надія”.