09грудня2023

ГОЛОВНА ОСВІТА Кропивницьку молодь безкоштовно навчать розробки додатків для планшетів

ОСВІТА

Кропивницьку молодь безкоштовно навчать розробки додатків для планшетів

1web

У кропивницькій книгозбірні розшукують школярів та студентів, які бажають навчитися основ розробки мобільних додатків.

16, 17 та 19 жовтня з 14.00 до 16.00 громадська організація ТІМО «Відкриті двері» спільно з Кіровоградською обласною бібліотекою для юнацтва ім. Є. Маланюка, в рамках Європейського тижня кодування, запрошують молодь на безкоштовний навчальний інтенсив по розробці мобільних додатків «TabletCraft: Розробка та Дизайн для Таблетів».

Захід організований у межах ініціативи Meet and Code фінансується Amazon та SAP і реалізується Haus des Stiftens gGmbH та TechSoup Europe спільно з партнером в Україні Ресурсним центром ГУРТ. Мобільні додатки відіграють величезну роль у сучасному світі.

"З розвитком смартфонів і планшетів вони також стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Мобільні додатки допомагають нам у багатьох сферах: вони дають нам змогу спілкуватися, розважатися, здійснювати покупки, отримувати новини, керувати фінансами та багато іншого. Під час навчального інтенсиву ми познайомимо учасників з основами розробки додатків для планшетів та принципами дизайну інтерфейсів для них", – наголошують організатори.

Молодь дізнається, як створювати функціональні та інтерактивні додатки для планшетів. Основний акцент – на практичних вправах та розробці власних додатків для планшетів з обраною темою.

Участь у заходах є безкоштовною.

Запрошують молодь віком 13-35 років. Кількість місць – обмежена.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/Bsc8CY9KZ7twSapE8

Телефон для довідок: 0954712767 – Тетяна.