25червня2024

ГАРЯЧІ
ГОЛОВНА ОСВІТА Благодійники у Кіровоградській області безкоштовно видали навчальні набори (ФОТО)

ОСВІТА

Благодійники у Кіровоградській області безкоштовно видали навчальні набори (ФОТО)

photo 2023 10 23 16 04 35

19 освітніх наборів від благодійної організації "Партнерство "Кожній дитині" отримали хлопчики та дівчатка у сімейних формах виховання в Кіровоградській області.

Батьки щороку намагаються придбати малечі всі речі, необхідні для навчання. Все ж деякі категорії родин потребують підтримки благодійників, зокрема і з такими покупками.Йдеться про дітей, які перебувають під опікою,  прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Попри повітряні тривоги та війну,є українські діти продовжують навчатися. Новенькі олівці, ручки, зошити, фарби, пензлі, кольоровий папір, фломастери, пластилін та інше канцелярське приладдя завжди тішать школярів і дошкільнят.

Світлана Саушина, яка з онучкою евакуювалася на Кіровоградщину з Донецької області розповіла, що така підтримка для її сім’ї є справді актуальною. «Ми дуже вдячні за цінний подарунок», – каже пані Світлана.

«Діти раділи, коли ми пішли отримувати посилку! Щиро дякуємо всім, хто у такі часи допомагає таким родинам як наша!», – каже Костіна Тетяна.

Сім’я з трьома прийомними дітьми переїхала з Донецької області у Світловодськ.

На Кіровоградщині зараз перебуває і дитячий будинок сімейного типу родини Дівніч. Семеро дітей з батьками-вихователями і однією рідною дитиною також переїхали з Донецької області. Мати, Оксана Геннадіївна запевняє, що підтримка благодійників стала справжнім подарунком для їхньої родини:

«Це дещо неочікувано, але ви навіть не уявляєте, яка це суттєва допомога в такий важкий для всіх нас час!».

Загалом благодійна організація «Партнерство «Кожній дитині» відправили школярам у різні регіони України 1150 освітніх наборів.